بهترین ایده های کسب درآمد اینترنتی برای نوجوانان / ۷ ایده ی کارآمد

با سلام خدمت دوستداران کسب و کار اینترنتی. با شما همراه هستیم با موضوع بهترین ایده های کسب درآمد اینترنتی برای نوجوانان.به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهید.

با سلام خدمت دوستداران کسب و کار اینترنتی. با شما همراه هستیم با موضوع بهترین ایده های کسب درآمد اینترنتی برای نوجوانان. به هیچ وجه این مقاله را از دست ندهید!

در گذشته معمولاً فقط شغل های پیشخدمتی یا تحویل دادن روزنامه به نوجوانان داده می شد که به زحمت زیادی نیاز داشت و در عین حال درآمدش بسیار کم بود. علاوه بر این، این مشاغل باعث هیچگونه پیشرفت یا یادگیری مهارتی نمی شود. آنها به جز این واقعیت که پول در آوردن بسیار سخت و ثروتمند شدن غیر ممکن است، چیز دیگری یاد نمی گرفتن که حقیقت ندارد.

امروزه همه چیز تغییر کرده است. مشاغل آنلاین زیادی برای نوجوانان وجود دارد که می توانند از طریق آنها حقوقی برابر با یک فرد بالغ دریافت کنند.
بیایید با چند نمونه از این مشاغل آشنا شویم.

بهترین مشاغل آنلاین برای نوجوانان

فرصت های زیادی برای نوجوانان وجود دارد تا بتوانند مقداری پول اضافی را به صورت آفلاین و آنلاین کسب کنند. از نویسندۀ فریلنس گرفته تا طراح دیجیتال. در اینجا برخی از بهترین مشاغل آنلاین برای نوجوانان را آورده‌ایم تا با آنها بتوانید بدون نیاز به ترک  خانه درآمد کسب کنید.

۱.بلاگر

محدودیت سنی این کار ۱۳ سال به بالا می باشد.

بلاگینگ میتواند در ابتدای کار بسیار ساده‌ باشد. شما می توانید در مورد تقریباً هر چیزی وبلاگ نویسی کنید، و حتی اگر این کار را درست انجام دهید می توانید تا قبل از بیست سالگی درآمد قابل توجهی کسب کنید.

۲.نویسندۀ فریلنسر

محدودیت سنی این کار ۱۳ سال به بالا می باشد.

اگر مهارت نوشتن بسیار خوبی دارید و احساس می کنید می توانید این کار را برای کمک به دیگران انجام دهید، نویسندۀ فریلنس شدن می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. شما همچنین می توانید برای وبلاگ ها مقاله و یا برای مجلات پست بنویسید.

۳.تصحیح گر

برای این کار محدودیت سنی‌ وجود ندارد.

اگر مهارتی در دستور و ادبیات دارید، میتوانید این کار را در نظر بگیرید. شما می توانید با بررسی متنون دیگران و یافتن اشتباهات دستوری و غلط املایی، درآمد کسب کنید. ممکن است این برای شما عجیب باشد، اما امروزه دانش دستوری برخی از نوجوانان ممکن است بهتر از یک فرد بالغی باشد که به مرور زمان قواعد دستوری زبان را فراموش کرده است.

۴.ساخت صنایع دستی

برای اینکار یا باید ۱۸ سال داشته یا اجازه‌ی والدین را را داشته باشید.

معمولاً نوجوانان بسیار خلاق تر هستند و پروژه های هنری زیادی را انجام می دهند یا می توانند انجام دهند. به نسبت افراد بالغ، نوجوانان وقت بیشتر و درگیری ذهنی کمتری دارند که میتواند به افزایش تمرکز و تقویت خلاقیت آنها کمک کند.

۵.مترجم

محدودیت سنی این کار ۱۳ سال به بالا می باشد.

اگر شما دانش یکی از زبان های خارجه را دارید و میتوانید نوشته ها را ترجمه کنید، این یک انتخاب عالی برای شماست. درآمد حاصل از این کار بسته به میزان و نوع متون متفاوت می باشد. بنابراین شما باید ببینید که چه نوع نوشته هایی را بهتر میتوانید ترجمه کنید و بر روی همان موضوعات متمرکز شوید.

۶.تدریس

محدودیت سنی این کار ۱۳ سال به بالا می باشد.

تدریس خصوصی یکی از کارهایی است که نوجوانان از قدیم آنرا انجام میدادند. شما می توانید برای همکلاسی های خود موضوعاتی را که خیلی خوب می دانید تدریس کنید یا اینکه می توانید به بچه های کوچک تدریس دهید.

۷.یوتوب یا استریم

محدودیت سنی این کار ۱۳ سال به بالا می باشد.

امروزه نوجوانان می توانند از طریق سرویس های اشتراک ویدیو، محتوا های آموزشی یا سرگرم کننده ساخته و از آن طریق درآمد کسب کنند. یوتیوب، آپارات و توییچ برخی از این پلتفرم ها می باشند. از طریق این پلتفرم ها افراد می تونند یا با تولید محتوا از سایت درآمد کسب کنند یا با استریم کردن از طرفداران و بازدید کنندگان پول بگیرند.

چند نکته‌ی مهم

در این کار هم مانند هر کار دیگر نکاتی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا بازدهی خود را افزایش دهید. برخی از این نکات در زیر آورده شده است.

برنامه ریزی کنید

بعنوان یک نوجوان ممکن است برایتان کسب درآمد و کار کردن خیلی جذاب تر از درس خواندن و انجام دادن تکالیف باشد، اما در نظر داشته باشید که این کار ها راهی برای کسب مقداری درآمد و مهم تر از همه، کسب مهارت هایی تازه برای آینده‌ی شما هستند. بنابراین نباید کاملاً بر روی آن متمرکز شوید و تمام وقت خود را بر روی این کار ها بگذارید.

حواستان به درآمدتان باشد

خوب است که از همین الان مدیریت درآمد و پولتان را یاد بگیرید. اینگونه هم میتوانید از درآمد های خود لذت بیشتری ببرید و هم از سنین نوجوانی به زندگی مالی خود نظم بدهید.

با درآمدتان سرمایه گذاری کنید

نگذارید تمام درآمدی که با زحمت کسب کردید خرج اقلامی شود که حتی به آنها نیازی ندارید. پول خود را جمع کنید و با آن راه های کسب درآمد بیشتری برای خود بسازید.

در نتیجه

بدست آوردن اولین شغلتان می تواند هیجان انگیز و در عین حال  خسته کننده باشد. اما در نهایت، این کار ها می توانند به یک تجربه‌ی آموزنده‌ای برای آینده‌یتان تبدیل شوند. علاوه بر این، امروزه یافتن کار به دلیل بحران بوجود آمده دشوارتر از قبل است. بنابراین خوب است که کمی از وقت خود را صرف مشاغل آنلاین کنید.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *